| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

DOJANKO - já jsem tu taky od včerejška "zahrabaná"~;), jestli jsi mě včera nečetla, tak zalistuj zpátky. Psala jsem ti o sirupech na kašel, které mám osvědčené, a sice Bronchipret, Prospan a Vincentka sirup.

To je výborné, že Eli se nějak nezhoršila a dokonce šla dneska do školy, to nic nebude, neboj!! ~R^

IVČO - se školou nevím, jak dalece ti poradím....
My máme po stránce vedení a ředitelky apod. hrozné problémy už teď ve školce. Psala jsem tu, že na ředitelku byla podána hromadná stížnost rodičů, stížnost má 5 stran A4 a rodiče nasbírali přes 50 podpisů, všechny body stížnosti spojuje jedna věc, a sice špatná komunikace ředitelky s kýmkoliv - s personálem, s rodiči apod. Nás osobně se - díkybohu - některé věci netýkaly nebo nás zázrakem některá opatření ředitelky minula (na jaře, na podzim...), protože tam Béda skoro nechodil, jak byl pořád nemocný, takže x-věcí jsem vůbec netušila, co se tam děje.
Stížnost byla před Vánoci podána na 3 instutice (na zřizovatele - městská část a město - a na Českou školní inspekci). Dneska s ní bylo vedeno první jednání u zřizovatele a bohužel za ředitelkou stojí někdo takové "velikosti" (politicky), že s ředitelkou se prostě nehne. Je ochotná dát vše k soudu a bránit se touto cestou - což ovšem - pokud vím - rodiče také, takže bůhví, jak my dopadneme ještě ve školce.....Ale měnit se mi školku nechce, tuhle mám blízko - 5 minut chůze od domu, další školka je 4 zastávky tramvají a pěšky do kopce.

Na ředitelku bylo podáno v minulosti již několik individuálních stížností (učitelky, rodiče) a vždy se vše "zametlo", takže ona je prostě neodstřelitelná. Jediná věc, která mě šíleně vadí, je časté střídání učitelek - vloni měl Béda jednu, ta odešla, teď má další, ta už má taky domluvené místo jinde, takže Béda si pořád zvyká na jinou učitelku, taky se mi to nelíbí, za poslední 3 roky odešlo 6 učitelek - žádná s ředitelkou nevydrží, protože ředitelka se chová arogantně, hrozně na ně řve, vše jim dává za vinu apod., takže s ní opravdu nikdo dlouhodobě nevydrží pracovat.

Pro mě je nejdůležitější, že Béda je teď zdravý - celé 2 měsíce bez horeček nebo nějakých atb., to bych si nemyslela, že to tak daleko dotáhneme. Uvidíme, jak to bude dál. Teď po novém roce opět spinkají ve své třídičce, čili nikoliv hromadně jako před Vánoci, snad ty děcka hned tak od sebe všechno nepochytají.....

Co se týká školy, tak my tu máme jednu spádovou v naší městské části, do které chodí Jindra, je to celkem blízko, má pěkné okolí, je to v klidném prostředí a je to menší škola, žádná gigantická sídlištní, tady je všude stará zástavba rodinných domků. Tady ale vozí rodiče taky hodně děcka do jiných škol, že mají lepší "zvuk", nevím....~d~ Béda bude stoprocentně chodit taky do této, když to tam známe, u nás budeme zase řešit, jestli mu zařídit odklad nebo ne, protože je narozený koncem července a k zápisu půjde v 5,5 letech - ty prázdninový děti to mají komplikovaný - jestli je dát nebo ještě počkat....prý těm prázdninovým dětem rodiče většinou odklad zařizují, takže pokud by šel v čerstvých 6 letech, tak tam bude se samými 7-letými...~d~

DOJANKO - ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak to bylo s Elinčinou nemocností ve školce?? Kdy vůbec šla - ve 3 nebo až ve 4 letech?? Byla nemocná, i když tam nechodila nebo jsi měla pocit, že vždy chytne něco tam??

Jak tu píšou jiné holky o těch zápalech plic, tak to je docela děs, člověk by se pomalu bál vystrčit nos z baráku, aby něco nechytl...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.