| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

IVČO, j
ještě jsem ti chtěla napsat s tou školou, že pro Jindru byla 1. a 2. třída - bohužel - nejhorší, ty začátky jsme neměli nejšťastnější. Halt natrefil na učitelku, která měla ve třídě pouze svoje oblíbence, které neustále upřednostňovala a jiná děcka jí hrozně "komplikovaly život" - ať byly jakékoliv - například Jindra, že měl mírně autistické sklony - číst uměl ještě než šel do školy, psát tiskacími písmeny taky a učitelku to hrozně otravovalo, že je v tomhle napřed.

Tenkrát jsem uvažovala, jestli školu nezměnit, ale nakonec jsem si řekla, že tuhle učitelku nemůže mít věčně a však taky ano - od 3. do 5. třídy měl výbornou učitelku, která vůbec neměla problémy s trochu "odlišnými" dětmi, pořád jsem se jí ptala, jestli nemá s Jindrou nějaké problémy, protože jsem na neustálé stížnosti byla 2 roky zvyklá, a ona, že je to v pohodě, že se vždy s Jindrou domluví apod. Pro mě to taky bylo až ve 3. třídě, kdy Jindru učitelka pochválila, předtím jsem nikdy žádnou pochvalu neslyšela, jenom samé stížnosti.

Teď v 6. třídě, kdy je už na 2. stupni, tak má taky dobrou třídní, takovou přísnou, nic jim neodpustí, ale jsme spokojeni.

Aby dítě vždy natrefilo na učitelku, která mu "sedne" a se kterou budete spokojení - tak to nelze, na každé škole jsou učitelé, se kterými člověk je spokojený a se kterými ne....těžko říct...lidi jsou prostě různí.

Držím palce, aby se tvému prvňáčkovi ve škole líbilo!!~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.