| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko já se právě děsím toho, že to je virové. Prý teď hodně řádí zápal plic virového původu. Doktor mi neřekl, zda je to bakteriální nebo virové. A tím pádem ani nevím jak mi to dopadne s antibiotiky :-( .
Dneska jsem tu musela do 14 hod vařit a něco udělat. Pak se mi vzbudila mladší a ta tu řádila. Naštěstí šla pak znovu po 16 spát a já tu mohla skoro dvě hodiny pospávat. Starší měla pohádku a dopoledne si jí prozměnu vzala kamarádka. Odpolko se mi udělalo trochu zle, dávala jsem si k těm lékům i homeopatika a nějak špatně jsem jednu mini kuličku vycucala a asi jí trochu vdechla. Takže šílený kašel, skoro jsem se zadusila atd. Odpoledne jsem měla pocit, že mě i pobolívají oči a k večeru hlava. Kašel mám pořád, není tolik dráždivý. Jenže zas taková změna to není oproti včerejšku. Řekla bych, že dnes jsem více unavená. Ráno se budím s tím, že mám trochu zpocený záda a vlasy, teplotu nemám. Tak já nevím, zda se mi ten stav vůbec lepší a zda mám ty správný antibiotika.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.