| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko, Lipoo -
my nikdo z rodiny na Facebook nechodíme a ani to v plánu nemáme. Jsme taktéž šíleně staromodní~;). Nevím, jak Jindra, až bude starší, jestli to nebude chtít, ale zrovna v úterý měli ve škole nějakou přednášku či co na téma kyberšikana atd., tak z toho přišel celý vyplašený, jak je internet nebezpečný atd.

Dojanko,
s těma sirupama, jak jsem ti psala - tak já mám neustále v zásobě buď ten Bronchipret nebo Prospan (to je suchý břečťanový extrakt, bez cukru a bez alkoholu), Bronchipret krom břečťanu obsahuje ještě tymián, který ty dýchací cesty dobře dezinfikuje. Dobrý je i ten Vincentka sirup, kde krom té vody je i mateřídouška a jitrocel, ale je dost sladký a musí se spotřebovat do 3 měsíců od otevření - kvůli tomu sorbitolu či co.

Dojanko,
ptala jsem se tě, jak na tom byla Eli s nemocema ve školce???
Šla ve 3 nebo ve 4 letech??
A byla nemocná, i když do školky nechodila nebo všechno chytala jenom ve školce??

S tou nosní mandlí - nezvážíš to ještě třeba s dr. na ORL, jestli vyndat nebo nechat?? Já vím, psalas, že máš strach z narkozy a komplikací a já se ti nedivím, když Eli má po těch zápalech plic atd., ale přece jenom si myslím, že by se ve spolupráci s dr. na ORL (pokud je dobrá) mohlo najít nějaké řešení. Nepůjdeš tam s Eli na kontrolu????

Ptala ses na vyšetření nosní mandle, to jsem ti už tady jednou popisovala - prstem do pusy klukům nosní mandli doktorka NIKDY nevyšetřovala a to bych se asi zbláznila a poblila (pardon), to musí být hnus:-©. Klukům doktorka vyšetřovala nosní mandli buď optikou (to je úplně nejšetrnější - jenom předtím dr. zavede do nosíku znecitlivující tamponky a pak to zkoukne tou optikou) nebo se podívá zrcátkem do krku a tak se podívá do nosohltanu.

Když tak to zvaž a zkus se domluvit - pokud opravdu máš i sama ten pocit, že ty problémy s těma rýmama, zahleněním atd. může od té mandle mít. Určitě vám dr. něco poradí - hlavně v jakém stavu Eli tu mandli má.
Vím, že vyndání té mandle rozhodně není všespásný, to je jasný, já jsem to odkládala celé 4 měsíce, co byl Béda objednaný a do poslední chvíle se tomu bránila, jak mohla. Ale mám pocit, že Bédovi to nakonec asi fakt pomohlo. Nejdřív jsem taky váhala, jestli bylo dobře, že na to šel, když hned v říjnu měl 2x nachlazení, z toho podruhé se to zvrtlo na Klacid. Ale dr. říkala, že rekonvalescence po té mandli trvá až 3 měsíce, než se to vše vrátí do normálu.

To víš, že jsem šťastná, že celé 2 měsíce se drží - bez horeček a atb., jenom na ty Vánoce byl nachlazený. Moc přeju Eli, aby se to konečně otočilo k lepšímu!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.