| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc ráda vás tady vidím. Teď jsem dočetla vaše příspěvky. Ivčo, naprosto ti rozumím s tou školou, člověk chce pro svoje dítě to nejlepší, snad vyberete dobře. U nás to bylo jednoduché, máme tady jenom 1 školu, ale jsem moc spokojená. Učitelky hodný a rozumný.
Nemůžu si stěžovat.

Eli byla ve škole, každý den je pro nás úspěch, že "se drží", protože celý rok máme jak na houpačce, budu vážně šťastná i za odchozený zatím týden.

Holky, to stáří je hrozný. Loni v červnu jsme si domů museli vzít babičku s Alzheimerovou chorobou, která už nebyla absolutně schopná se o sebe postarat, nevěděla kde je, čí je, kdo jsme my, neměla ponětí o čase - hrůza. Do toho se nám dennodenně několikrát pokadila, nosila plínky, ale ty taky nebyly spása. Takže několikrát za den do vany (sprchovala jsem jí já, nevadilo mi to), protože moje máma je jinak strašně obětavá a hodná ženská, ale tohle nemohla. Babičce uvařila, vyprala, vyžehlila, ale tu hygienu nemohla. Bylo to hodně náročný, protože, když se babička pokadila, tak to bylo všude, takže komplet oblečení dolů, vymáchat v kýbli, pak teprv do pračky, umýt koupelnu, vytřít a za hodinu to bylo zas.
Naštěstí máme u baráku takový přístavek, děda se švagrem tam vybudovali babičce takovou útulnou místnost + záchod, fakt to tam babička měla moc hezký. Akorát toho chudinka neužila, protože nám loni před Silvestrem zemřela.

Holky, a dneska jdu pro Eli po 11. hodině - nešla na tělák a na náměstí vidím 2 sanitky, blikající modrá světla a odpoledne jsem se dozvěděla, že na parkovišti před obchoďákem padnul na zem ségry soused (60) let a už se ho nepodařilo oživit. Prý asi infarkt. Je to hrůza.

Holky, to máme dneska zase téma, co. Snad nám Lipuška napíše něco veselejšího.
Holky, moc zdravím ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.