| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~Lipuška nic veselého nezná...přemýšlím,přemýšlím...jinak teda ty vaše story...Dojanko-já tu hygienu bych taky nemohla...jsem taky v tomhle cíťa.Mi dělá zle i dávat špinavé trencle mojemu do pračky:-©..jako děcek ještě jo,ale jinak nikoho.A nechtěla bych tak dopadnout,aby se o mě musel někdo takhle starat.To radši ten infarkt dokud jsem ještě schopná-ale tak v šedesáti je sakra brzo,v 80ti by stačilo~t~

zítra jdem do ped.psych.poradny na kontrolu,tak su zvědavá co se dozvím..dneska jsme byli s malým na tréninku,tak mě potěšil,protože jsem čekala hrůzu-jemu to moc minule nešlo a teď tam nebyl přes měsíc-na začátku prosince byl nemocný a pak už to nebylo....ale překvapil,ani to moc neplantal:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.