| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Leni, tak to je super, že malá už je dobrá. Hlavně ji moc nepřepínej, všechno volně, ať se zbytečně nezadýchává. Eli teď měsíc nebude cvičit (do konce ledna). Včera jsem mluvila s její třídní učitelkou, tak mi říkala, že bude v pololetí neklasifikovaná z těláku, ale to nám vůbec nevadí. Hlavně, aby už se z toho pořádně dostala.

Gerberko, hlásím další den ve škole, každý den je u nás posvícení, že je zase jeden odchozený den za námi.

Máme tady ségry psa, tak teď půjdeme ven, musím Eli začít zase trošku víc otužovat na vzduchu, aby se jí ta imunita posílila. Včera jsme byly skoro hodinu a půl na procházce a domů přišla červená jako rak, jak měla vyfoukaný tváře.

Šári včera pobolíval žaludek, že jí nějak nesedl oběd ve školní jídelně, tak jsem jí řekla, aby si dala kostku cukru a na to kápnou Francovku, že jako děti jsme do jedly, když nás bolelo břicho a vždycky nám to pomohlo. Jenomže ona že cukr nechce, že už má vyčištěný zuby, tak si dvakrát lokla přímo z Francovky a šla do svýho pokoje. Asi za půl hodiny se zjevila u Elinky v pokoji (já jí akorát četla pohádku), v obličeji rudá jak 1000 raků, sálalo z ní vedro, že neví, co se to s ní děje - no bylo to po těch 2 lokách z Francovky. Já se pak dívala na druhou stranu lahvičky a je tam 60 % alkoholu, tak to s ní zatočilo. ONa není vůbec zvyklá a ty malé 2 doušky jí teda daly ~Rv. Máma nadávala,že jsme blázni, že jí to "rozežere" střeva, abych jí dala hned napít, aby se jí to zředilo, no měly jsme večer veselo. Břicho jí pak ale přešlo. Pro příště už ví, že Francovku jedině na kostku cukru a víc ani kapku. Ona je to síla, ono se to nezdá.

Tak holky, já pádím, navečer sem zase juknu, Gerberko, Ivčo, Lipuško - mějte se prima.
P.S. Ivčo, kdy že máte ten zápis do školy? Už jsi nějak nakloněná k nějaké variantě výběru? Napiš.
Gerberko - a co Bédík ve školce? Všechno dobrý? A co Jindra? Taky píšou teď samou pololetku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.