| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky se pridavam raduno. nejlepe si najit nejakou opravdu dobrou porodni babu, ktera dela domaci porody a probrat to s ni. a s zenami, ktere se rozhodly pro jiny porod a prosadili si ho. co treba lucie groverova?

porod v "polosedu" jsem si zkusila, malem to spatne dopadlo. pocity, o kterych mluvila marketa, se postupne obevily, kdyz opadla euforie z miminka. primo v te chvili jsem opravdu jen chtela at to dite ze me vyndaji a zachrani me. bylo mi jedno kolik jich na me cumi i kdyz jsem si to tak dopredu nepredstavovala. slo nam o zivot. pak se vse zakrylo euforii z ditete.
nejdriv jsem si dlouho nechtela neco negativniho pripustit a nalhavala jsem si, ze to prece bylo vsechno prima. zasunula jsem to hodne hluboko.

pak jsem se rozhodla, ze podruhe nebudu obet a zacala premyslet, jak to zaridit.
kdybych nemohla rodit doma, tak nevim, jestli by nejake dalsi deti byly. prave moje porodni baba mi hodne pomohla to zpracovat, protoze byla prvni, kdo uznal muj pocit, ze to bylo hrozny, prestoze vsichni byli "hodni" a mysleli to dobre, a "dobre" to dopadlo, tak co bych sakra jeste chtela.

ja si nemyslim, ze ti lide, co se na tom podileli to mysleli zle. vubec ne. ale o to je to zrudnejsi, ze se to povazuje za normalni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.