| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko, díky za optání.
Jsem v takové nejistotě ohledně Bédi....nechápu to s tím jeho kašláním. Jak jsem tu psala, tak on těsně před Vánoci měl ucpaný nos a jenom pár dní rýmu, nic hrozného ani hnisavého, prostě to odsmrkal a hotovo. A potom začal pokašlávat stylem párkrát za den a 1x v noci a hotovo. Vybral jedno balení Bronchipretu, teď mu ráno dávám na odkašlávání Vincentka sirup a na noc má dlouhodobě ten Aerius. Jinak je bez teploty, bez dalších příznaků. Ale dneska ráno, jak jsme šli do školky, tak se mi to nějak nezdálo~a~.....jednak ráno měl takový "ochraptělý" hlas (nevím - jestli od hlasivek??) a vyloženě "odchrlal" víc. Potom na cestě do školky a tam vůbec nic. Ono to ráno vždycky vypadá hůř, to je mi jasný, člověk taky ráno, než se probere, tak to chvilku trvá....takže nevím, jestli se mu dneska něco nezhorší nebo tak.~a~

Já navíc - ani po zkušenostech se starším - nejsem schopna poznat a rozeznat ten suchý a vlhký kašel, já to holky fakt nepoznám. To jeho odkašlání teď zní tak, jakoby "z hloubi duše", vyloženě "cítím" ten hlen, který se mu tam jakoby odloupne a pak dobrý. Ono těžko říct - každý den chodí ty děcka ven, tam na sebe pokřikují, tam se hnedka nadýchá toho studenýho vzduchu, to je jasný.....Nepoznám, jestli je to průduškový kašel nebo jiný, opravdu ne. Jestli to Dojanko poznáš, tak mi prosím tě, napiš zkušenosti. Je ale bez rýmy, z nosu mu neteče, nic. Takhle to vlastně má už třetí týden a mám strach, jesli se mu to nezhorší...

No, co nadělám, 2 měsíce byl dobrý, tak to už bych asi chtěla moc, aby to tak bylo pořád.....~;)

Jinak to vnímám přesně jako ty - za každý den jsem neskutečně vděčná, že já jsem v práci a on ve školce. Někdo by si asi ťukal na hlavu, že do práce se ještě nachodím a kdesi cosi, ale kdo nepoznal permanentně skoro třičtvrtě roku nemocné dítě a neustálé ošetřovačky, tak to nepochopí....Ty mě určitě chápeš dokonale, tak proto ti to všechno popisuju~R^

zatím ahoj a napiš mi zkušenosti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.