| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Raduno, fakt netušíš, o čem mluvíš. To, že tvé kamarádky porod bolel nesnesitelně, že je šili zaživa (no, to fakt nevím) neznamená, že toto zažívá každá žena."

A ty zase velmi špatně čteš. Už nevím kolikrát zde mám opakovat, že zážitky může mít každý jiné, ale některé jsou tak strašné, že ve mě žádnou důvěru v české porodnictví nevzbuzují. Ani tu nejmenší.

"Máš dost pokřivený obraz některých věcí a moc si neumím představit, jak s tímto postojem můžeš dobře pracovat s dětma, jako učitelka. Někde se to musí projevit."

Jojo, bubu, děti ve škole mučím a šiju zaživa!!! Tys mě fakt pobavila. Příště se tu dozvím, že mám na hlavě rohy a v ruce vidle. Kupodivu s dětmi pracuji asi dobře, když za mnou do školy chodí dobrovolně i odpoledne ve svém volném čase.

"Rodila jsem 3x a vždy jsem se vyčůrat mohla, porod nebolel nesnesitelně, bolest to byla jiná, ne vedoucí do mdlob. Nikdo mě zaživa nešil. Nevím ale, jestli mi to uvěříš, jsi přesvědčena o své pravdě, že tak to prostě je. "

Divá Báro a já snad někde tvrdím, že ty konkrétně lžeš a vymýšlíš si, abys mě přesvědčila o své pravdě? Už po milionté, ano, věřím ti to, že pro tebe to nebylo nic strašného. Taky jsem nikdy netvrdila nic jiného, než že každý je jiný a každý tím pádem věci prožívá jinak a vyhovuje mu něco jiného. Jsi konečně spokojená?
Jo a jsem fakt přesvědčená o své pravdě, protože pokud bych už tedy někdy to dítě měla, tak by šlo o MOJE dítě a MOJE zdraví a MOJE tělo, nikoliv o tvoje nebo někoho jiného ze zdejší diskuze. Takže mi laskav dovol o svém těle a životě rozhodovat sama jako si stejně tak o něm chceš rozhodovat i ty.

"Máš nějaký psychický problém."

To stejné bych asi mohla říct i já o tobě. Protože ti něčí rozdílný názor připadá jako urážka tvého přesvědčení a ne jenom prostě jiný názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.