| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

tak jak je Bédíkovi? Moc na vás myslím, napiš. U nás je to tak: Eli by určitě potřebovala vyšetřit na ORL, ale já jí tam teď nechci tahat, když je zatím "dobrá", ale teď navečer se mi zdálo, že chytá rýmu od Šárky.
Šárka je totálně K.O. Sice bez teploty, kašel vlhký, ale neskutečná rýma, totálně ucpaný nos, odřený dočervena, pořád tam stříká Olynth H.A., aby mohla dýchat. Teď jsem jí uvařila ještě horký čaj s citrónem a dala sirup Coldrex na noc, aby se trochu vyspala.
Zítra píšou velký test z chemie, tak musí do školy, ale budu jí psát omluvenku na odpoledňák, aby mohla jet po 6. vyuč. hodině domů. Jinak by přijela zase až v 17.30. Mají stejně pak už jenom laborky, tak to se nějak zvládne.
Gerberko, Eli teď spí, chodím ji kontrolovat, asi jsem to zakřikla, zdá se mi, že už zase rychle dýchá a že má zas ucpaný nos. To je nekonečný, pořád dokola. Já z toho pak šílím, aby jí to zase nespadlo na plíce.
Večer jsem byla dole u mámy, zrovna se dívala na Poštu pro tebe, já to viděla jen asi 3 minuty,ale prý tam byl klučík (asi 11 let) a ten už měl 27 zápalů plic, ani chudák nemůže chodit do školy, učí se doma a je věčně po léčebnách. Bylo mi ho neskutečně líto.
Gerberko, určitě napiš, jak to u vás vypadá, budu moc držet palce.~s~~s~~R^~R^~R^~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.