| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky ! Vidím, že že se tu zase sklání k marodování. Tak abych se k vám připojila, já byla dnes u zubaře a nafasovala jsme hned dvoje antibiotika. Začaly mě bolet zuby, které mám od srpna nově zakorunkované. Dala jsem za ně slušný peníz a teď mě bolí celá půlka hlavy. Dva dny už s tím bojuju, nic nejím jenom prášky proti bolesti.
U zubaře jsme přišli na to, který zub by to mohl způsobovat, ale snaží se to přeléčit, protože mám ty zuby chvilku. Jsem zvědavá jestli do sebe budu ládovat antibiotika a stejně o zub přijdu nebo to pomůže. Prý by to mělo přeléčit veškerou infekci. To je hezky řečeno. Jsem zvědavá co to udělá s mým žaludkem. Tady alespoň vidíte, že já se taky nenudím. Kájík je zatím v pořádku. Nekašle, nesmrká. Chodíme na procházky nebo ven na zahradu. V pondělí jsme neodjeli do práce, protože nestartovalo auto. Už ho máme třetí den v servisu a stále nemůžou zjistit závadu. Prostě když se daří tak se daří.
Já teď sedím v práci jak zámora, v noci jsem moc nespala. Uvažuju o tom, že po obědě zůstanu doma. Tak vám přeju ať se vaše děti drží a nikam to nesklouzne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.