| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lipoo, já u zubaře byla dnes ráno. Bolí mě zub, na kterém mám od srpna novou korunku. Rok mi ten zub léčil. Před tím mi korunku strhnul a zůstal mi jenom jeden kořen na který mi zase udělal korunku. Takže dnes mi jenom zuby prohlédl a řekl, že mám všechno v pořádku a zkusíme to antibiotikama přeléčit. Beru dokonce dvoje. Jedny se jmenují Doxybene a ta druhá Entizol. Vím, že moc možností nemám, buď to vybojuju a nebo přijdu o zub. Bojím se, že se budu trápit bolestí a stejně to nedopadne. Ale jako povánoční dieta je to dost dobrý. Nimesil je jenom na předpis. Takže tudy cesta nepovede. Ještě mě napadlo, že si zítra zajdu za obvoďákem. To je ale takový paskřivec, který všechno řeší přes monitor. Moc velkou důvěru k němu nemám. Alespoň, že si tady s vámi můžu ulevit. Těšila jsem se, že všechno špatné nechám v minulém roce a ten letošní začíná opět skvěle !!!! ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.