| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,

moc tě zdravím při pátku. Myslím na vás, snad se ten kašel nezhorší. Je dobře, že jste zašli na poslech a malý je bez teplot. Určitě dávej vědět, jak vypadáte. Moc držím palce.

Já nechala dneska Šárku doma. Včera šla do školy vyloženě jenom kvůli té chemii (dopadne snad dobře), na odpoledňák už jsem jí psala omluvenku. Při angličtině jí učitelka říkala, proč nezůstala doma, když je tak nastydlá, tak jí Šári říkala, že psali velký test z chemie, tak proto že šla do školy a angličtinářka na to, že když už má po testu, tak ať jde domů. No, ale nakonec šla až po té 6. vyuč. hodině.
Zítra měla mít soukromou anglinu + s tou kamarádkou že by šly po anglině do kina, do kavárničky a pak že by se podívaly po obchodech, ale zrušila jsem to. Holky to přesunuly na příští týden.

Až půjdu pro Eli do školy, tak se stavím na středisku u nás, volala jsem tam, jestli by nenapsali Šárce Bendovy kapky do nosu, tak prý beze všeho, že jí napíšou už "pro dospělý", tak usuzuju, že tam bude asi nějaké silnější složení. Snad se během víkendu z té příšerné rýmy vykřeše.

Eli je ve škole - 3-krát ťukám - odchodila v kuse týden. Je to na nás úspěch. Ve středu máme třídní schůzky, tak snad bude všechno dobrý.

Gerberko, držte se a piš, jak to vypadá.
Ještě k tomu kašli - u nás to bylo tak, že když Eli začala kašlat, tak jí žádné antitusika moc nepomáhaly, jenomže u ní to bylo tak, že jí to spadlo na ty plíce a skončila na celkových antibiotikách. Ale hodně si někteří chválí ten Stoptussin. Gerberko, a co zkusit ACC pro děti - sirup. Ten snad i tiší kašel, nevím, nebo je jenom na rozpouštění hlenů???
Myslím na vás a držím palce ~;((~;((~;((~R^~R^~R^
A že dneska nepůjdete ven, z toho si nic nedělej, je tam stejně zima, fouká to studený, tak buďte raději v teple.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.