| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, já jsem taková kráva, že to ani není možný. Ráno a za celý den mě nenapadlo toho malého změřit, protože tady lítá jak čert, unavený není, musíme ho krotit, aby nelítal.

A teď jsem si řekla, že ho večer změřím, jestli nááááhodou teplotu nemá a má - skoro 38C.~n~ Já si fakt nadávám - jestli měl teplotu i ráno, volala bych doktorce, jestli nemám znovu přijet - byla tam dneska do 13 hodin.

Mám strach ze zánětu průdušek či z něčeho horšího - jestli mu to nesedne na plíce. To ani není možný, jak já blbá jsem ho nezměřila. Ale holky, on fakt na to vůbec nevypadá, dokonce ho teď musím popohnat, aby šel do postele dřív, on by jinak nešel. Ale teče mu rýma vodová jak z vodovodu, fakt hodně, tak třeba mu to dolů nesedne, že je to víc "nahoře" v těch cestách.....No nic, kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost přes víkend....já se jdu fakt někam odstřelit.

Mám pocit, že se vždycky hrozně rozkašle po tom Spiropentu, dala jsem mu druhou dávku v 17 hodin a doteďka dráždivě kašlal. Odpoledne to už bylo o trochu lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.