| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

tak vidíš, že to bude dobrý. To už by Bédík teď navečer teplotu měl, teploty vždycky vyletí pozdě odpoledne nebo večer. To je z té školky fakt nějaká viróza. Budeš ho nechávat příští týden doma?

Já teď byla ještě u strejdy (84 let), který žije 100 m od nás v baráku s mým bratrancem a hned vedle je přilepený barák té naší tety a strejdy (jak nemůžou strávit ten baráček). Tomu starému strejdovi (84) nepodají ani vodu, strejda je po úrazu, sotva se došourá na záchod, má rakovinu prostaty a je už hodně špatný. Chce do domu s pečovatelskou službou, tak mu něco sháníme, ale není to vůbec jednoduchý, všechno je plný, máme dát žádost a vyjádření lékaře a pak prý půjde strejda do pořadníku (ten je od cca 7 měsíců do 2-3 let).

No, tak mu s mámou pereme, vaříme, žehlíme, já mu tam nosím jídlo a to vyžehlený prádlo, protože máma tam nechce chodit - musí se přes dvůr, kde bydlí ta naše "hodná" teta, oni vždycky šmírujou za záclonou co neseme a co odnášíme (asi si myslí, že si tam od něho nosíme zlatý cihly či co), přitom si nosíme špinavý prádlo a čistý nosíme nazpátek. Je to tam hrozně komplikovaný, teta snad nic jinýho nedělá, než že stojí u okna a šmíruje.
Představ si, v týdnu jsem tam strejdovi ráno nesla z trafiky noviny - Aha + Sport, nechtěla jsem mu to dát do schránky, protože bylo mokro, aby nemusel ven a aby neuklouzl, tak mu to nesu k němu dovnitř, byla jsem u něho asi 3 minuty, načež teta vyšla provokativně ven, zamkla mě na dvoře a klíč provokativně pověsila na hřebík u branky.
Dělá takovýhle věci pořád. NEbo jdu od strejdy a teta "ZROVNA MUSÍ ZAMETAT OKOLO PLOTU", aby slyšela, co mi strejda říká a viděla - co si odnáším. Někdy mám sto chutí jí říct, že mám tašku plnou pokladů.

Gerberko, tak takový máme my příbuzenstvo. No, a s tím strejdou tam nikdo nemluví, bratranec, co bydlí o poschodí výš se hrozně divil, že mu tam neseme prádlo a jídlo, absolutně netušil, že je strejda na tom zle. No, a o tetě a jejím manželovi ani nemluvím. Ti mu nepodají ani vodu a suchý chleba.)

Je to smutný, když je člověk bezdětný (strejda 84), bez manželky, pak mu na stáří nemá kdo posloužit.Odnesla to zase naše máma (ona o sobě říká, že je jak matka Tereza), je jeho nejbližší příbuzná neteř a pak ten strejda, co má tu milou tetu (to je mámy brácha).

Gerberko, tak zase napiš. Hezký zbytek večera ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.