| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,

ještě k tomu svrabu: Jak psala Lipuška, že si myslela, že se to týká jenom sociálních případů, tak to není bohužel pravda. Svrab se může chytit z MHD (z čalouněných sedaček), stačí, aby si na takovou čalouněnou sedačku sedl někdo v kraťasech, kdo má svrab a další člověk si sedl po něm a má "vymalováno".

U nás to bylo tak - já myslím, že Šári (tenkrát jí byly 3 roky) to chytila na pouti od poníků. Chtěla na nich povozit a pak asi za 14 dní jí začalo to svědění (nejvíc svědí mezi prsty na rukou a nohou). Já pátrala zpětně, kde jinde by k tomu přišla (protože to měla jenom ona). Možná, že už jsme to měli taky, ale je tam nějaká inkubační doba - no ale naštěstí ten lékárník nám doporučil ten Skabicid a ten vážně zabral okamžitě.

Gerberko - já jsem zase pošuk na uklízení, já uklízím denně, denně luxuju a obden vytírám a vidíš - stejně mám Eli pořád nemocnou. Asi to vážně bude tou hygienou. Dneska ráno a včera jsem si všimla, aže má studené ručičky, šahala jsem jí na čelo, jestli nemá teplotu, nezdála se mi, tak šla do školy, ale začala smrkat. No, není divu, už chodí týden do školy, že, tak to bych po ní chtěla divy. Jsem zvědavá, co z toho zase vyleze.

A jak je Bédíkovi? Věřím, že už určitě o hodně líp. Zlepšil se mu kašel? Na jak dlouho mu doktorka napsala ten Sumetrolim?

Šári se dneska chce nechat vyzkoušet z biologie, má to mezi 2-3, jsem na ní zvědavá. Já na jejím místě bych to bývala asi taky šla zkusit, ona bojuje o dvojku jak lev, ale je to opravdu hodně těžký, látka moc složitá, nic obecného. (rostlinná pletiva, podrobné popisy rostlinných buněk a všechno buněčné kolem kytek - hrůza). Když jsem viděla, co všechno by se měla naučit (látku čtvrt roku zpět), tak jsem jí včera říkala, ať se na to vykašle a nenervuje se. Jsem na ni odpoledne zvědavá.

Jo, jinak ten spolužák prý nebyl na té ztroskotané lodi. Říkal to včera ve třídě jejich zeměpisář, že prý ten spolužák s učitelem mluvil těsně před vyplutím a že je to jiná loď. Momentálně by měl snad být někde u Jeruzaléma.
Jel s rodiči, mají jenom jeho a vidí se v něm a Šárce říkal, že mu rodiče říkali, že když si tu plavbu moc přeje, že mu ji tedy zaplatí. Když se ho Šári ptala, na kolik je to vyšlo, tak jí odpověděl: "Ani se neptej". Tak to muselo být hodně drahý. No, ale jsou lidi, co ty peníze asi mají a dají to.

Gerberko, Ivčo, Lipuško - holky mějte se prima a napište, co je u vás nového. Zatím přeju hezkou celou středu
P.S. Navečer máme třídnís schůzky u Eli. Tak jsem zvědavá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.