| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozvedla jsme se s mužem, co byl o cca 3 měsíce mladší než já. Nikam nechodil,pokud už se odhodlal, tak buď na hokej, nebo na "pořádnou akci", což znamenalo táhnout tříleté a pětileté dítě na kole na 50km dlouhou trasu, dořvat je že jsou bábovkya a mě že děti nevedu ke sportu. Né, že by je na tom kole učil jezdit on... Jít s náma do divadla? Na koncert? Na maškarák? Co by tam si tak dělal, že? Pak přestal občas večer chodit domů z práce, kvůli projektům... Děti to občas obrečely, třeba když nepřiešl v den jejich narozenin atp. No a pokud jde o sex - jedna malá krabička gumiček nám stačila na rok...
Rozváděla jsem se v době, kdy už jsem s ním byla jenom kvůli dětem. Ale to už jsem v době rozvodu byla zamilovaná. Do muže o 25 let staršího, který byl ale mnohokrát akčnejší než můj ex, měl přehled, četl, plánoval pro mě a moje děti nejrůznější výlety a překvapení. Děti mu ze začátku říkaly strejdo, jak byly zvyklé z dřívějška, ale postupně to přešlo samovolně na "táto". Nelituju, mám doma oporu, děti mají opravdového tátu, co se o ně zajímá a to, že třeba nelyžuje, nebo občas prohlásí "holka, na to se fakt necejtím" mi vůbec nevadí. Občas zase na něco nejsem já. A sex si užívám dle libosti, jako snad nikdy dřív.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.