| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky zlatý ~3~,

moc vás zdravím a hlásím, že Eli má odchozený 2. týden ve škole. Je to zázrak ~;((. Pořád se v duchu modlím, aby jí to ještě nějaký ten pátek vydrželo.

Gerberko, jsem moc ráda, že Bédík je už zdravý a že se mu vede dobře. Vidíš, já taky myslela, že Biseptol není antibiotikum, všude se píše, že je to chemoterapeutikum, tak pak se v tom má člověk vyznat. Ale asi bude fakt na ty průduškové a plicní problémy, protože Eli dostala v prosinci ten Biseptol.
Poctivě jí dávám vitamin C a Biopron a k tomu ty léky z plicního. Už nevím víc, co bych měla dělat. Dneska jsem ji ven nevzala ani včera, máme tady hodně studený vítr a sychravo.

Ivčo, tebe taky moc zdravím a taky jsem moc ráda, že je Kájíkovi líp. Tak vy máte zítra zápis? Budu na vás moc myslet, Kájík je šikovný klučík, tak ten jim tam vytře zrak ~R^

Holky, včera jsem měla rozvod - už to máme za sebou. Měli jsme od právníků sepsanou dohodu o vypořádní společného majetku, tak to proběhlo rychle. Ale stejně jsem byla hrozně nervózní. S manželem jsme pak zašli na kafe a představte si, že mi řekl, že všeho lituje a že došlo na moje slova. Byl nešťastný a mě ho bylo v jedné chvíli dokonce líto. (to jsem blbec co). Necítím k němu zášť, jen je mi líto, že se rodina rozpadla - hlavně kvůli Elince. Ta ho má moc ráda, Šárka je už velká, ta už má svoje zájmy, ale Eli je vždycky moc ráda, když přijede. No, tak to je takový téma na okraj. Jsem ráda, že už je všemu konec a že už se nemusím nervovat.
Holky, asi vám budu připadat divná, ale já už si nikoho nehodlám hledat. Za prvé nechci holkám do baráku tahat cizího člověka, o kterém člověk neví, co se z něho vyklube a za druhý jsem dostatečně spálená a vyléčená. Chci být s holkama sama a užívat si společných chvil. Nic jiného ke štěstí nepotřebuju. Jen to zdraví dětí a celé rodiny a jsem ráda tady za vás, že si s vámi tady můžu popovídat.
Nechápu jiný holky, že se hned vrhají do dalších vztahů. Za prvé já ani nikam nechodím, za další odepisovat někomu na inzerát se mi příčí, tak si budeme žít my 3 (děti a já), v baráku máme úžasnou babičku a dědu a ve vesnici bezva ségru s rodinou.

Jo, holky, včera když jsem šla od soudu, tak jsem se stavila ještě Šárince zaplatit taneční. Strašně se těší. V květnu budou mít seznamovací večer a kurzy začínají od konce září.

Lipuško, potřebovaly bychom nějaké lekce tance od tvého mladšího synka. Obě jsme dost kopyta ~f~. Já umím akorát polku a valčík, to už jsem Šárku naučila, ale dál se nechytám ~f~.

Hezký zbytek večera ~;((~s~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.