| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lipuško - zdravím ~3~, jsem ráda, že jsi nakoukla. Kdyby ti nevadilo dát sem nějaký odkaz na základní kroky tanců, velice to uvítám. A jak jsou na tom tví kluci? Všechno v pořádku?

Gerberko - ještě k té alergologii: Bédíkovi nic nezjistili, tak to je skvělý, víš, že nemá nějakou přehnanou reakci na něco jako např. Šárka - ta má hodně břízu a kočku a taky buk a Eli má nějakou nespicifickou alergii. Já tuším asi co to je - v 5 letech, jak je přeočkování proti tetanu, záškrtu a černému kašli - tak od té doby, co má tuhle vakcínu, tak má na zadku několikrát do měsíce rudé fleky s jakoby 2 štípancema jak od komára - v místě vpichu. A to už budou 2 roky!! Něco jí z té vakcíny vadilo. Několikrát do měsíce za mnou přijde, že jí to zase svědí, tak se mrknu a 2 obří štípance a kolem červený. Ach jo, ale co s tím? Asi nic, jen dávat antialergika.~:( Tak to si myslím, že je ta její "nespecifická alergie" z testů, které jí dělali na podzim.

Gerberko, je dobře, že vám napsala zase Bronchovaxom, máte s ním dobré zkušenosti, určitě to Bédíkovi bude pomáhat. Já si pořád říkám, že ty děti z těch věčných nemocí jednou vyrostou. Musíme zatnout zuby.
Jo, Gerberko, a co ty nosní kapky? Pomáhají mu? Já jich mám v ledničce už asi jen 5 kapek, večer ještě Eli kápnu, rýma se jí vůbec nerozjede. Ona bude mít asi nějaký trvalý zdroj na té mandli, když jí rýma vždycky zezelená a sedne to na průdušky. Když jí tam večer kápnu, tak ani nezasmrká. Vím, že bych neměla, ale já se už tak děsně bojím dalšího zápalu plic, že dělám všechno možný i nemožný, jen abych tomu zabránila.

Dneska asi půjdeme ven, máme tu stále bez sněhu, spíš bláto, tak půjdeme jen po ulicích projít se mezi novou zástavbu, já ti tam tak ráda koukám na ty nové baráky a říkám si, kde ty lidi na to berou??? Baráky jak hrady, upravené zahrady, bazény, drahá auta - a to jsou mladý lidi s dětma. My žijeme v baráku z roku 1930, naši ho upravili, když jsme byly se ségrou malý, jsme tady moc spokojený. Sice každou chvíli něco odpadne, zatéká, tak děda pořád něco spravuje, ale snad nám ještě střecha nad hlavou vydrží.

Ivčo - tebe také moc zdravím. Kájíkovi dneska moc a moc držím palce na zápis do školy. Budu čekat, jestli napíšeš, jak to probíhalo a jak se to Kájíkovi líbilo. Jakou jste nakonec vybrali školu? Budu se těšit na tvůj příspěvek.

Holky zlatý, tak pěkný celý víkend ~3~~;((~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.