| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

moc tě zdravím!!
Takv včera jsi měla rozvod.....já si říkala, že ses neozvala. No, určitě tě čeká zas něco hezkýho, uvidíš.~;) Ono v každé rodině je něco - ty máš třeba super zázemí s prarodiči a sestrou - to mě vyloženě chybí, ale zas mám milovanýho mužíčka~s~, člověk asi nemůže mít všechno - ve vztazích to platí taky.

Bédík je dobrý, teď se chystáme odpoledne, že zajdeme tchýňce popřát k těm 80tinám - má je sice až příští týden, ale bude toho pak mít moc, tak chceme dopředu.

Pořád mám pocit, že ten Bédík má jakoby ucpaný nos a smrká taky (ne moc), ale ono to tak bude asi celou zimu. Stříkám mu ty borefedrinové kapky a já mám fakt pocit, že ty mu zaberou úplně nejlíp. Ty Bendovy kapky naše dr. nezná, nemá na ně recept, v životě to neslyšela. Taky vím, že by se neměly ty borefedrinové kapky dávat moc dlouho a často.

K tomu Sumetrolimu se nesmí nic kyselého, tak Bédovi teď nedávám ten rakytník, ani žádné citrusy, nic. Jenom bere ten bronchovaxom a aerius, jak má z toho alerga. K dr. jdeme ještě v úterý nebo ve středu a že by šel od čtvrtka do školky, když ho poslechne, že je úplně OK. Ale ona už nic neslyšela na průduškách ani včera.

Dojanko, ten baráček, jak bydlíme s manželem, je ještě starší - snad z roku 1920, postupně se to všechno upravovalo a nejvíc manžílek, jak tu ještě byl sám - tchýňka se odstěhovala do paneláku, tak tu byl nějakou dobu sám, než si našel mě~:-D, tak toho hodně udělal - izolace, podlahy, elektriku (on je navíc elektrikář) atakdále. A potom, když jsme začali spolu bydlet, tak pokračuje pořád dál. Sám staví nástavbu - 1. patro, hrubá stavba je jakž takž hotová, trvá to sice dlouho, ale to nevadí. Tady dole máme 2 veliké obývatelné místnosti a takový "střed", kde je jídelna s kuchyní, všechno příslušenství mám na chodbě a pračku v prádelně na dvorku. Jo, taky žijeme ve starým baráčku - jako vy~;)

Tak holky hezkou sobotu a zase se ozvěte~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.