| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve Vrchlabí se starším sourozencem není problém, pokud si zaplatíte nadstandard. Se dvěma už nevím. Ale při prohlídce sestřička říkala, že maminkám doporučuje vzít tam sourozence až na druhou noc kdyžtak. Ale to jsou pořád ty jejich řeči o únavě a tak. Každopádně nebrání nikomu:-) Jen je třeba, aby tam dítě mělo doprovod, který za něj zodpovídá.

Takže u nás to bude tak, že pokud se mi porod rozjede v době, kdy nebudu mít nikoho na hlídání doma a nebudu mít staršího kam rychle dát, tak jedeme všichni s tím, že manžel přímo u porodu nebude. Bylo to pro mě velmi těžké, se s tím smířit, ale jinak to udělat nejde.

Zakladatelko, myslím, že to zvládneš a nedělej si zbytečné starosti. Já si je taky dělala ohledně té vší logistiky (čekáme tedy druhé dítě, to jo) kolem porodu a tak, ale nakonec se to všechno samo nějak tak hezky vykrystalizovalo, že to bude snad dobrý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.