| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak Eli je zase doma. Noc hrůzy - blouznila, horečkovala, plakala ze spaní (prý se jí zdál ošklivý sen). Teď ráno teplota 37,5. Bolí ji trošku prý v krku, když polkne. Svítila jsem jí do krku baterkou, ale nic rudého ani s povlaky tam nevidím. Spíš to odhaduju na rýmu. Ona u každé rýmy horečkuje. Je odmalička hodně horečnatá.

Volala jsem doktorce, jestli by mi nenapsala ty Bendovy kapky, tak říkala, že mi napíše Pamycon. Nechce se mi na Prahu, tady nasněžilo, kdo ví, jak budou jezdit autobusy. Jsem ráda i za ten Pamycon. Mám jí dávat Sinupret a napařovat nad vodou se solí.

Horečku jí zatím nesrážím, zkusím vydržet do těch 38, pokusím se, aby to zvládla "sama". Chuť k jídlu má, teď chtěla udělat "toustíček se šunkou" a na oběd jí dojdu do školy (dnešek už nejde odhlásit) a na plotně se vaří hovězí polívka. Snad ji postaví na nohy.

Holky, byla bych moc ráda, kdyby to zvládla bez antibiotik.

Jinak všechny moc zdravím.

Ivčo, s tou školou je to bezvadný - 12 dětí ve třídě - to je príma. U Eli ve třídě je asi 20 dětí, docela to jde. Letos poprvé tu máme 2 první třídy. Kapacita školy je ale malá, je to jen pro 1. stupeň a dole v přízemí je navíc školka.

Gerberko - moc zdravím ~3~, Lipuško taktéž ~3~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.