| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera má alergii na vejce a je to v naší školce velký problém. Nejsou ochotní cokoli jí nahradit co se týče oběda, odebrat polévku před zamícháním vejce, nic. Takže oběd nosím celý z domu pokud je vejce v polévce i druhém chodu, pokud jsou třeba jen vaječné těstoviny v celém obědu tak jí je uvařím doma a místo školkových jí dají moje. Oběd mi nedají v kuchyni do ledničky prý z hygienických důvodů, takže jsem koupila jídlonosič s termoobalem a má to ve třídě na kuchyňce. Vždy když končí jídelníček mi vedoucí kuchyně vyškrtá kde je vejce a podle toho se řídím. O svačinky se teda postarají. Jsou hodně pomazánky s vejcem a jiné, ale to mi řekli že jí namažou něco jiného. Sama jsem se kvůli tomu informovala na příslušných orgánech a bylo mi řečeno, že to není upraveno žádným zákonem, paní mi řekla, že se vše dá domluvit ale je to pouze na ochotě lidí a ta u nás není. Nevyjdou mi vstříc, ale vedoucí kuchyně po mně chce aby mněla dcera jídlo stejné jako ostatní, což je velmi těžké, když máme doma vaříno a mám jí třeba udělat 1 porci rajské, protože ve školce tam je v mletém masu vajíčko a v knedlíku. Ale já jsem si už na to zvykla a tak nějak to zvládáme ale je to náročné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.