| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

ozývám se až teď.
S Bédou jsem byla u doktorky nechat se "uschopnit" od čtvrtka, ještě zítra bude doma, je už úplně dobrý - honem ťukám tisíckrát na dřevo, vše jsme přepoctivě dobrali - jak Sumetrolim, tak celý Prospan, ještě teď mu dávám Bronchipret. Byla jsem teď ve školce podívat se na nástěnky, jestli tam něco nevisí - přece jenom jsme tam 14 dní nebyli - a učitelka mi hned hlásí, že tam řádí neštovice, jestli je Béda měl nebo neměl~Rv - tak samozřejmě že ještě neměl, tak uvidíme. Dneska tam bylo z 20 dětí jenom 9. Je to sázka do loterie.

DOJANKO, vidím, že Eli už je zase doma. Holka, já už ti nevím, že tak často marodí, nebude to opravdu nějakým ložiskem v té mandli?? Ale na to je jediná možnost a sice vyšetření na ORL nebo jít někam jinam na ORL, kde mandli vyšetří sondou nebo zrcátkem, aby se netrápila nějakým nesmyslným pohmatem.

Ten inhalátor je super věc, ale užívání antibiotik nespíš nezabrání, to bych si takové šance nedávala. Já jsem docházela na inhalace jako dospělá jednou kvůli hlasivkám a bylo to dobrý, doma by se to určitě využilo, zkusila bych někde půjčit.

Jak píše IVČA, ten Stérimar s mědí - tak určitě ano, to jsem Bédovi stříkala x-krát, vždy při rýmě, ale musím říct, že jemu prostě absolutně nejlíp zaberou VŽDY ty míchané borefedrinové kapky. Taky tomu nerozumím, proč, ale je to prostě tak. Vím, že by se to nemělo často - asi jako ty Bendovky, ale je to opravdu jediná věc, která mu zabere na rýmu. Ten Stérimar je taky pěkně drahej (no - ono co dneska není drahý, že....) a stříkala jsem mu to i jako prevenci a všechno, ale výsledek nic moc. Lepší mi připadala Vincentka, tu mu neustále dolívám do toho spreje.

Musím říct, že od vytrhnutí té mandle v září Bédu ty zelenožluté rýmy už netrápí, to je teda fakt, jenom ucpaný nos a teď, jak byl nemocný, tak mu teklo z nosu vodové....možná - snad - to vytržení mělo nějaký smysl, nezbývá než doufat.....

Ten odpařovač na 3 tisíce by mě teda mrzel, že to nemůžete používat~Rv

IVCO, seš tento týden ještě na ošetřovačce nebo už v práci??
DOJANKO, tak ať je Eli líp, průběžně napiš, myslím na vás~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.