| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko, těžko říct s tou ordinací....

Můj názor je ten, že by v PRVÉ ŘADĚ měla být Elince pořádně vyšetřena nosní mandle, jak je veliká, jestli není zhnisaná a sama se nestává ložiskem infekcí atakdále.

Pokud máš zkušenost z ORL, kam jste chodili, že Eli vyšetřili mandli tím pohmatem, tak bych šla k jiné ORL doktorce nebo doktorovi. Já to udělala zrovna tak, byla jsem taky u 2 ORL doktorek, aby mi to potvrdili, jak to Béda má, chtěla jsem slyšet prostě jiný názor.

Vím, že tohle všechno jsem ti tu psala už x-krát, ale jinak to opravdu nevidím.

Taky vím a naprosto tě CHAPU, že máš strach z té narkozy po zápalech plic a nedivím se ti. Ale jsem přesvědčená, že i pro takové případy jako Elinka (myslím tím - "pacient po opakovaných zápalech plic"), že existuje řešení - myslím v oblasti velké a zbytnělé nosní mandle, která by měla být správně odstraněna, aby nezpůsobovala stále dokola potíže.

Pamatuju si moc dobře, jak jsem tady z té operace u Bédi šílela, jak to bude, vůbec jsem si to nedovedla představit a ještě jednou moc děkuju tobě a Lipoo, jak jste mě podporovaly a psaly zkušenosti....

Proto já to s tebou a Eli myslím nejlíp jak to jen jde~;) a radím a píšu ti svoje názory nebo prostě to, jak bych postupovala já na tvém místě.

Nevím, co to je "odstranění zbytnělé nosní sliznice"??
To je nebo není odstranění nosní mandle??
Zkusit do té ordinace zavolat a zeptat se na podrobnosti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.