| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nečekala jsem, že tu ještě někdo bude psát, taky jsem překvapená.
Malý spal celou noc tak od roka, ale poslední 3-4 měsíce je to nějak horší. Budí se minimálně jednou, spíš tak 2-3x a dneska třeba 5x. Co s tím dělat nevím, nejspíš to samo odezní. Stejně jako odeznělo brzké ranní stávání, dobrého 3/4 roku mi dítě vstávalo kolem 4 ráno, byla jsem úplně hotová. Pak se to začalo prodlužovat a teď vstává po 7, takže super.
Bez plínky je od srpna, ale on je na tohle fakt šikulka, začal sám, okoukal od staršího, já na tom mám pramalou zásluhu. Plínku mu dávám jen na noc, většinou je suchá, někdy se počůrá 2x týdně, jindy 1x za 14 dní, zatím neřeším. Protože když jsem mu plínku zkusila nedat, tak jsem se zrovna trefila a počůral mi postel ~:-D
S mluvením je to už horší, slov zná spoustu, určitě přes 50, ale vyjímečně spojí 2 slova, spíš ani to ne. 3 slabičná slova nechce ani zkusit říct a dost hlásek komolí a nahrazuje...no, v celku mi to přijde docela v pohodě. Starší sice ve 2 letech mluvil krásně a v docela složitých větách, ale nemůžou být všechny děti stejné ~;)
Jo a ještě třeba někomu pro povzbuzení, ještě 2x denně se kojí. Na druhou stranu, když jede na výkend třeba s manželem sám ke tchýni, tak si ani nezvpomene a když dorazí domů, tak zase chce...počítám, že do léta to možná nějak zvládnem vyřešit a ukončit, uvidím :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.