| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Hanko,

co je to Ketotifen??? - neznám. Něco na imunitu??

Synek bere od října bronchovaxom a aerius. Krom toho rakytník a iskial mu dávám sama.

přečti si můj elaborát ze včerejška, zalistuj zpátky, tak jsem dopodrobna popisovala já, jak na tom byl s nemocností syn - ten byl trhat nosní mandli vloni v září - v DFN Brno.

Je to akce s "nejistým výsledkem", to bude asi pravda.....
Ale zase velice souhlasím s názorem, že efekt bude znát za delší dobu - minimálně za půl roku až za rok. Příští léto plánujeme aspoň hory - Beskydy, moře si dovolit finančně nemůžeme a já pojedu s oběma klukama sama bez manžela (ten bude doma malovat~;)), takže sama k moři bych si netroufla. Ale aspoň něco, velice to doporučovala dr. na alergologii.

Alergoložka mi říkala, že minimálně 3 měsíce trvá, než se tělo po zákroku "dá dohromady". Synek do školky chodit musí, takže byl po zákroku ještě 14 dní doma - to opravdu bylo maximum a pak šel znovu do školky.

Co se týká těch věcí - synek byl na jednodenní chirurgii, nepřespával tam, ráno v 7 hodin jsme měli příjem, pak tam byl sám a večer okolo šesté jsme si pro něho přijeli. Vše zvládl naprosto v pohodě, bez scén, ten den tam měli myslím 6 dětí, i mladší než byl synek a vše byly úplně v pohodě. Nervovala jsem se 4 měsíce dopředu úplně zbytečně.

S sebou měl samozřejmě pyžamko a svého nejoblíbenějšího šašíka plyšáka - hračky tam mít svoje můžou. Jinak tam byl velký hrací koberec + jejich hračky. Doma na něho samozřejmě čekala velká odtahovka za odměnu, to je jasný~;)

jak jsem psala - celé jaro a léto vloni jsem byla před tou operací ve stejné situaci - jestli ano nebo ne a pořád dokola - takže s vámi velice SOUCÍTÍIIIM!!!~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.