| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,

děkuju za optání - zdá se to lepší. Včera večer už sama šla do koupelny, že už chce spinkat, naměřila jsem jí 37,7. Nedalo mi to a dala jsem jí na noc Nurofen, bála jsem se, aby v noci nehicovala.

Spala a strašně chrápala, má hrozně ucpaný nos. Už jsem se rozhodla, že s ní budu muset na to ORL, ale až se jí to trošku zlepší, teď jí nechci nikam tahat. Kapu jí Bendovky, dávám Sinupret, sirup Bronchipret, fukat Symbicort - snad to zažehnáme. Zatím se nerozkašlala, teď má jen lehce zvýšenou teplotu.

Do školy jí už tento týden nedám, rozmýšlela jsem se v pátek, kdyby jí zítra bylo úplně dobře, ale ještě uvidím. Ona má v pátek angličtinu pro prvňáčky, baví ji to, ale je to tak 20:80 že půjde.

Gerberko, představ si, že Šári chtěla, abych ji ráno vzbudila, že neslyší mobil, když jí zvoní, ale já blbec si dala budíka k posteli, ale nevymáčkla jsem zvonění, tak jsme zaspaly. Vzbudila jsem se až v 7 hodin a to už je vždycky dávno v autobuse.

No nic, zůstala doma, napíšeme teplota, mají dneska stejně nějakou akci - výstava obrazů, tak snad tolik nezamešká. Jo, akorát přijde o 1 písemku, ale to ji nemrzí :-).

Gerberko, tu matiku uhrála na dvojku, představ si, že o 0,25 bodu to měla těsně, jinak už to byla trojka. Tak bude mít čtyři dvojky. Je hrozně šťastná, já samozřejmě taky, tak jsem jí objednala šaty do tanečních. Strašně po nich toužila, stojí 980 Kč, nechala jsem je zaslat na dobírku, zítra by měly dorazit, tak jsem zvědavá, jak jí sednou.
Jsou světlounce růžový ~z~.

S Elinkou jsme včera do školy nic neudělaly, neměla absolutně náladu, hodně polehávala, bude to asi nějaká viróza - doufám (a třikrát ťukám).

A jak řádí Bédík? Tak zítra už jde do školky. Gerberko, já taky zjistila, že je to absolutně jedno, kdy Eli šla, protože loni jsem jí dávala i měsíc po nemoci a vydržela stejně 3 dny.
Ty neštovice by nebyly na škodu teď v zimě (Eli je měla v červnu a bylo to utrpení, jak byla zpocená, do toho ty pupeny - hrůza), ale to víš, je to zase nejméně 3 týdny doma. 14 dní neštovice a týden rekonvalescence. Naše doktorka říká, že neštovice seberou na půl roku imunitu a u obou holek to tedy platilo.
Šárka po neštovicích (chytla je chudák až v 9 letech) měla za měsíc - spálovou angínu, pak zánět močových cest a pak chřipku. Jí se ta imunita srovnala tak kolem toho 10. roku, to už pak skoro nemarodila kromě rým.
Např. v 1. třídě měla asi 20 zameškaných hodin, když jsem koukala na její vysvědčení, to se s Eli nedá srovnat, ta jich tam bude mít ~:(, ale co nadělám??? Přeci jí nedám do školy se zvýšenou teplotou, aby se tam kroutila a válela po lavici.
Poctivě vždycky všechno doženeme, nemá zatím absolutně žádný problém s probíranou látkou, je tedy fakt, že se s ní denně učím, nenechám nic náhodě - pamatuju si ještě na svoji učitelku v 1. třídě, že říkala, že děti by měly denně čtvrt hodinku číst, tak se to snažím dodržovat a Eli už opravdu pěkně čte.

No, tak to jsou asi poslední aktuality od nás, večer zase nakouknu a Bédíkovi přeju dobrý start do zítřejšího školkového dne ~R^
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.