| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já měla před rokem v nemocnici 6 letou dceru, taky jsem byla odhodlaná rvát se za to že tam budu s ní, ale ona to vzala tak nějak v poklidu že jsem ji tam teda nechala samotnou, měla jsem další děti doma. Jezdila jsem za ní denně ale mohli jsme na Jipu být jen hodinu. Až později jsem se dozvěděla že jeden rodič tam s ní klidně mohl být na židli celý den. Sami vám to opravdu nenabídnou, dokonce řeknou na jip se nesmí!!
Později když jsem tam byla s další dcerou tak mi dr řekla že mi může napsat denní pobyt což znamená že tam můžu být do večera ale jídlo si zajistím sama. Najednou to šlo. Sestry mi tvrdily ale oni vás tam nepustí, tak jsem jim řekla že je to domluveno s dr a bylo. Když jsem tam byla s nejmladší tříletou řekla jsem že se od ní nehnu a spala jsem i v noci na židli ~d~. Takhle malé dítě bych tam nenechala ani náhodou, kdybyste viděly jak se chovaly k těm dětem co tam byly samy ~a~ a me ještě sestra tvrdila ony brečí jen když vidí maminku, jinak tu jsou děti hodné. Jo to jsem viděla jak maminky odešly. Nebo v noci když byl příjem a dítě řvalo jak mu braly krev, ony řvaly po něm ~n~. Brrr. Neexistuje.
U nás je to tak že když byly v nemocnici naše děti tak za nima přijela jen moje mamka, tchýně ne, ale když byly švagrovky děti tak za nima tchýně jela ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.