| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirko, mám stejně starou dceru jako ty syna ~;) Ano, taky někdy od lidí slyším proč ji to jako učím, že se bude ve škole nudit. No v této třídě se nudit jistě nebude, naopak ~;)
Dodnes si vzpomínám na trapný výstup revizorky v MHD, já jízdenku měla, dcera, která měla 5 a půl samozřejmě ne (děti u nás jezdí do 6 let zdarma). Jenže dcera mi četla nahlas Mateřídoušku a to poměrně dobře, na dotaz revizorky kolik jí je řekla že 5 a půl. No a ta spustila že to není pravda, chtěla mi okamžitě vypsat stvrzenku o pokutě atd. Malá nechápala co se děje, sama se v tu dobu už těšila až bude mít 6 a bude si moct cvakat lístek, tak se skoro rozbrečela že ještě fakt lístky cvakat nemůže... No, trvalo to naštěstí jen chvilinku než byla další zastávka, ale byla to hloupá situace. Kdyby revizorka nezačla hned tak útočně, tak bych jen vytáhla občanku v které dceru mám zapsanou a bylo by, ale takhle mě fakt vytočila, tak jsem jí řekla aby laskavě zavřela ústa a nemluvila ani na mně, ani na mou dceru. A ať si zavolá polici, že na další zastávce chci vystoupit a polici jsem ochotná ukázat OP v kterém dceru mám. A postavila jsem dcerku ke dveřím a zastínila ji před obludnou revizorkou. Zajímavé bylo, že ostatní pasažéři byli na mé straně, několik mamin říkalo, že jejich děti taky uměli číst než šli do školy. Revizorka s námi nakonec nevystoupila, jak jsem i předpokládala, asi jí došlo že její reakce byla neadekvátní, ovšem neomluvila se mé dceři za nařčení ze lži, ani mně, prý nechápe proč rodiče dítě učí lhát ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.