| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~;)ozývám se jenom v rychlosti z práce.

Moje informace ohledně spreje IRS-19 je taková, že už se opravdu NEVYRÁBÍ. Ptala jsem se na to několikrát té ORL doktorky, ke které teď chodíme. Ona si ten sprej velice chválila, že byl výborný, že ona sama ho shání, kde se dá, ani prý v Rakousku není, nikde.

Náhrada za něho není žádná - takhle mi to říkala. Taky jsem si myslela, že by to Béda mohl dostat, když měl tu velkou mandli, ale bohužel.... Jindrovi to právě tenkrát pomohlo - bylo to v roce 2005, kdy ho dostal a společně s Aeriusem mu to dopomohlo ke zmenšení a taky to bylo u něho tím, že marodil daleko méně často než Beda.

Žádný bakteriální lyzát ve spreji do nosu prostě na trhu není. Na to zmenšení jsou jedině ty homeokapky Lymphomyosot, co Beda bral poctivě 2 měsíce - mandli měl sice menší, ale špatný to tympano, takže na tu mandli šel, však to už víte.

Ještě mi v lékárně nabízeli nějaký homeopatický sprej do nosu, už nevím, jak se jmenoval, můžu se podívat doma, jestli bys Dojanko chtěla, tak ti to sem napíšu. Jestli to bylo konkrétně na zmenšení mandle, to nevím, ale do nosu homeo to bylo, ale taky nějaký polykomponent.

DOJANKO, jak je Eli dneska, je lepší???

Obvolala bych všechny ORL ordinace v Praze a okolí nebo nevím, kde přesně bydlíš, ale když u nás v Brně 2 ordinace, ve kterých jsme byli, Bedovi vyšetřili mandli optikou nebo přes zrcátko, tak určitě v Praze je těch ordinací daleko víc. Držím palce!!!

Tak lehko bych to nevzdala ~;), jdi do toho a obvolávej, kde se dá!!! Navíc u vás v Praze máte výhodu, že tam odstranění mandle dělají na x-místech, v několika nemocnicích, můžete si vybrat. Tady v Brně to dělají jenom v DFN, nikde jinde ne, museli bychom mimo Brno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.