| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No právě, mě to přijde hodně užitečné zreflektovat si, co se to děje ve mně, když se něco takového stane, co mě vykolejí. Co to já mám za citlivé místo, s čím to souvisí a co JÁ můžu udělat a JAK, abych byla spokojenější. Každý někdy na něco takového narazí a jde hodně o to, co s tím pak udělá. Vidím 2 možnosti - jednak již zmiňovaný rozhovor s partmerem, taky bych se ale asi klonila k tomu, že možná neporozumí proč tě to tak zasáhlo.Jako druhou možnost vidím právě tu sebereflexi - píšeš, že nepotřebuješ, aby tě parter opečovával, ale taky ne, aby tě bral za sobě rovného, fušuješ chlapům do řemesla v nětkrých činnostech. Jsi pro svého partnera dost srozumitelná, aby pochopil, kdy jsou ty okamžiky, kdy ryješ zahradu ráda, protže tě to baví a kdy bys chtěla od něj vidět víc starosti, protože už toho máš tak akorát? Abych tu nebyla za chytrou, sama s tím občas mám potíž a myslím, že v tom zdaleka nejsem sama, je to častý problém schopných (a úspěšných) ženských~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.