| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řekla bych, že pokud Sunar nezmění pohled na švagrovou, tak se nezmění nic. Prostě jí nemá ráda.
Já mám bráchu, se kterým jsme si byli vždycky blízcí. Hlavně poté, co starší brácha měl úraz, otec odešel a máma zabředla do dluhů. Chodívali jsme spolu na pivo, na koncerty, vždycky jsme si se vším pomohli. Pak přišla švagrová a já jí nějak nesedla - ačkoliv jsem jim do jejich vztahu nijak nezasahovala, ani jsme se nijak často s bráchou už nevídali (byla jsem třeba dva roky v kuse v Anglii). Prostě cítila, že jsme si blízcí.
Když se narodily naše děti, bylo mi líto, že se s bráchou nevídáme, že nejezdí na návštěvu. Bydlí cca 80 km od nás, má služební auto i pro soukromé účely, za hodinku by tu byl. Viděli jsme se třeba 1-2x za rok. Mrzelo mě to a řešila jsem to - pak mi švagrová řekla, že si myslí, že to dělaly hormony ~e~~e~~e~ Jako že jsem kojila nebo byla těhotná, a proto jsem chtěla vlastního bráchu vidět víckrát, než 1x za rok...
Už se to asi nezmění. Respektuji, že je to jeho žena a netlačím na pilu. Jen je mi to líto, brácha by byl super strejda. Švagrová viděla naší pětiletou dceru 2x, tříletého syna nikdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.