| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,
rýma právě pořád špatná. Ani po těch Bendovkách se to už nelepší, já si už nevím rady. V pondělí mám v plánu odpoledne sjet na polikliniku na Prahu 6 k té druhé doktorce, aby se na ni koukla a udělala výtěr. Teploty nemá, chuť k jídlu taky, ale je taková unavenější a pořád má takové "rýmové" oči. Jestli víš, co mám na mysli. Takové ty blýskavé oči, trošku zarudlé.
Šárka to má taky, tak zas tady vyšiluju, jestli obě nemají nějakýho bacila v nose. To je věčně něco. Elinka by měla od příštího týdne od čtvrtka už cvičit, ale vůbec se na to necítím dát ji na tělocvik, má pořád tu hroznou rýmu, napadá mě, jestli bych to s naší doktorkou nedomluvila na celkové osvobození z těláku do konce tohoto roku, že je pořád nemocná.
Učitelka asi na mě bude koukat blbě, že bráním Elince v pohybu, ale když ona pořád není úplně FIT a u ní na 100 % vím, že z toho těláku půjde celá splavená a uřícená a druhý den už bude zase doma.
Asi se vykašlu na "veřejné mínění" a domluvím to takhle s doktorkou. To už není možný.
V pondělí odpoledne dojedeme na to ORL, tam jí udělají výtěr a hned poprosím doktorku, aby jí zkoukla nosní mandli a domluvím se s ní, co dál - jak to řešit ty její neustálé rýmy a špatné noční dýchání. Jsem z toho už tak nešťastná.
Ani na ten prodloužený víkend se mi nechce, dneska jsem ji chtěla vzít ven a ona nechtěla, že bude radši doma, že jí bolí nožičky a zase smrká "zelený". Necháme to radši až na jarní prázdniny, ty budou za 14 dní, tak do té doby se snad trošku dá do kupy.
A co Bédík? Řádí vám tam ty neštovice přímo v jeho třídě? Pokud ano, tak s nimi asi nejspíš počítej. Elinka to takhle chytla taky. Děti tam odpadaly jedno za druhým, dokonce i učitelka volala dopoledne maminkám, že se dítě během dopoledne osypalo, aby si pro něho přijely. A nejvíc infekční jsou neštovice prý den před vypuknutím a co myslíš - Elinka je přesně za 14 dní chytla. Měla ošklivý průběh a od té doby je vlastně pořád nahraná. Vlastně, když si to promítnu zpět, tak od těch neštovic.
Protože 1. rok ve školce byla, co se týče nemocnosti, "normální", tak akorát byla doma, ale druhým rokem to "začalo". A trvá to vlastně dodnes.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.