| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko,
můj muž chtěl také děti brzy. Ne tedy, že by měl pocit, že mu něco utíká, ale neviděl důvod to odkládat na později....
Já si naopak nedokážu představit mít děti až teď, jsem ráda, že děti odrůstají, jsou čím dál samostatnější a my dva už se můžeme věnovat i něčemu jinému než miminkům....
U mě je to jednoznačně proto, že jsem měla rodiče na tehdejší dobu staré (při mém narození 35 a 41 let), ani jednoho si moje děti neužili a to jsem je měla brzy, takže u mě je v tom jistě i to, že bych si chtěla užít i vnoučátka (a genetika je potvora, moji předci ženského pohlaví umírají moc brzy ~7~)...
Proč to má podobně nastavené můj muž, netuším, ale děti chtěl ještě o trochu dřív než já a přitom jsme od sebe 10 měsíců....
Takže u zakladatelky to může být podobné....
Nebo už mají děti přítelovi kamarádi a jemu připadá, že to tak má být, že už je čas....
Také záleží na tom, jak dlouho spolu jsou a jestli třeba nemá potřebu posunout se ve vztahu něam dál....
Těch důvodů může být ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.