| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo, mým rodičům bylo 34 a 42, když jsem se narodila a ještě o 8 let později přišla na svět ségra. Navíc jsou oba nesportovní tipy a můj otec už vůbec není "rodičovský" tip, ale to by bylo na dlouho. Přesto mě to neovlivnilo v tom směru, že bych se hned po škole chtěla vrhnout do role matky. I když jsem vždycky věděla, že děti chci a mít budu. Možná to bylo spíš dobou. Odmaturovala jsem po revoluci a najednou se nám otevřel svět a my jsme měli touhu "něco zažít" a ne si hned pořídit děti, abych byla v pořadníku družstva čekajících na byt posunuta o stupínek dopředu. Když jsme s manželem dostali naši vytouženou práci a poprvé jsme s sebou plácli na pláži na Bahamách, radovali jsme se jak malé děti. Manžel pochází z Rumunska, tam za komoušů ani nevěděli, že existuje něco jako "cestovní pas". Oni nemohli ani na východ...
Ale chápu, že dneska je to jinak. Navíc, pokud spolu dva chodí třeba od 18ti, může být v 25ti čas posunout se jinam...V tomhle se hlavně musí shodnout ti dva, univerzální rada neexistuje~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.