| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

plánování nesnášim, takže mě nenapadlo plánovat si ani "kdy" bude ten správný čas na děti, jediné moje kritérium bylo "po svatbě a abychom měli kde bydlet". Brali jsme se po 5ti letech "chození" (resp. bydlení spolu - do toho jsme šli prakticky pár týdnů po seznámení, ještě jsme se stihli rozdělit na cesty po světě a zase se sejít, zrekonstruovat byt), pak po svatbě se mi ještě nechtělo, pak mě to začalo štvát v práci a napadlo mě že odchodem na mateřskou by se to elegantně vyřešilo :-) manžel byl svolný už od té svatby. No a vyšlo to relativně rychle. Takže první dítko v 27, druhé ve 30ti. Přijde mi to akorát, jsem ráda že jsem to ani neuspěchala, ani nenechala až na dlouho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.