| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"K tomu nakopání partnera, který se rozhodl změnit názor na žádoucí počet dětí: Pokud byste se domluvili na dvou dětech a tobě by se do druhého nechtělo (důvodů může být spousta - pocit vyčerpání, sociální izolace, horší finanční situace, než jste předpokládali atd.), manžel by naléhal, protože jste se dohodli, a pak by tě opustil, aby si více dětí šel opatřit s nějakou jinou - označila bys to za férové jednání?"

Pocit vyčerpání, sociální izolace a horší finanční situace jsou HODNĚ BLBÉ DŮVODY a hlavně DŘÍVE NEBO POZDĚJI ŘEŠITELNÉ, pokud je člověk řešit chce. A přijít s tím za mnou moje partnerka, tak bych se jí snažila pomoci. O lidech, kteří si kvůli tomuhle nepořídí druhé dítě, si myslím svoje. Být dítětem, tak za tohle svoje rodiče pošlu někam, a být chlapem, tak si budu rvát vlasy, koho jsem si to vzal.

POCIT VYČERPÁNÍ A SOCIÁLNÍ IZOLACE. JAK JE KRUCINÁL MOŽNÉ, ŽE TOLIK ŽENSKÝCH ZVLÁDNE VÍC NEŽ JEDNO DÍTĚ A DOKÁŽE SI I NAJÍT KONTAKTY? Jak je sakra možné, že jsou ženské, které mají i třeba tři malé děti, manžela od rána do večera v práci a příbuzné na druhém konci republiky a tohle všechno ustojí? A já bych ze sebe měla dělat chudinku, která nezvládá, přestože má manžela a jenom jedno dítě? (Aby nevznikla mýlka, tak nemyslím extrémní situace, kdy je matka třeba vážně nemocná, to je pak zase o něčem jiném.)

HORŠÍ FINANČNÍ SITUACE - opět problém, se kterým se dříve nebo později dá něco dělat. A hlavně nezapomeň, že pocházím z hodně skromných poměrů, takže se jednak umím uskrovnit a jednak jsem činila jistá opatření pro případ, že zůstanu s dětmi sama.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.