| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ecim, stručněji. Pokud tedy bys ty nechtěla původně plánovaný počet dětí, ale manžel ano, a tvoje důvody by považoval za blbé a opustil tě, považovala bys to za fér jednání?"

Pokud se takovýto chlap snaží ze všech sil, aby byl své manželce oporou, a ona je přesto líná mít další dítě, protože "nezvládá", tak je mi ho upřímně líto. Na jednu stranu bych se takovému chlapovi nedivila, kdyby se s tou ženskou chtěl rozvést, na druhou stranu ale chudák dítě... Tohle je situace, kdy jsem ráda, že nejsem chlapem.

"K tvému dotazu v caps - já myslím, že je to tím, že každá ženská je jiná, jinak nastavená, jinak psychicky odolná, jinak stavěná k sžíváníá se se změnami. Nemyslím si, že ženské ze sebe "dělají chudinky" když jsou hotové z toho, že mají "jen" jedno dítě, prostě to tak cítí."

Já být chlapem, tak ženskou, která "nezvládá" víc než jedno dítě, prostě nebudu chtít, stejně jako já bych nestála o chlapa, který by "nezvládl" víc než jedno dítě. Na tyto lidi mám hodně vyhraněný názor. Nemám ráda lidi, kteří se hroutí z kosočtvercovin a jsou pro život naprosto nepoužitelní. Resp. jsou mi celkem ukradení, když s nimi nemusím mít nic společného a nemusím snášet následky jejich jednání, což bych jako nedobrovolný jedináček musela.

1.Jak je možné, že tři děti rychle po sobě zvládá Niki, která má hodně zaměstnaného manžela a příbuzné na druhém konci republiky a totálně nehlídací?

2.Jak je možné, že si dokázala poradit Cyann, když žila s malým synkem v zahraničí a rodinu měla několik set kilometrů daleko?

3.Jak je možné, že mě a mého bratra vychovat moje maminka, když s námi zůstala sama a těžce onemocněla?

Mně tenhle styl uvažování v životě moc pomáhá a žene mě dopředu. Už bych ani nespočítala, kolikrát jsem sama sobě ostře řekla "neexistuje žádný nestíhám nezvládám, musím makat, co mají dělat ženské, které mají víc dětí než já, v rychlejším sledu než já, manžela doma méně než já nebo třeba vůbec žádného, místo bytu barák a příbuzné daleko a nepomáhací". A říkat si to hodlám i nadále.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.