| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nekupuju dětem vše co chtějí,pěkné oblečení nosí taky,ale tak zase je to otázka toho,co kdo pokládá za pěkné,že?Znám jednu maminky,která považovala za pěkné doslova hadry,které já bych použila max.na vytírání podlahy nebo leštění auta.Ne,nebyla to sociální rodina~:-D.Knížek mají děti spoustu,ale už moc nekupuju,chodíme do knihovny,hraček dostávají hodně zejména k vánocům,během roku moc ne.Dcera příliš náročná není,tedy ne v tom smyslu,že to co se jí líbí,by nutně musela mít,a trvala na tom,to ona si k vánocům klidně napíše seznam na stránku A4,ale nemusí to mít za každou cenu a nedělá scény,když to nedostane.Ze školy někdy přijde s tím,že děti mají to či ono,ale nejedná se o žádné veledary,naposledy přišla s tím,že většina dětí má pero s gumou,kterým se dá vygumovat chybně napsané,tak ho chce,to jí s radostí koupím(80 Kč).Jinak jsem samoživitelka,takže prostě když se nejedná o žádné závratné částky,které by mě finančně zruinovaly,tak dětem koupím,jinak ne,logicky na co nejsou peníze,nekoupím.To je tak snad všude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.