| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taro,zkusila bych zajít si to tam domluvit.Šla bych za přednostou a za šéfovou novorozeneckýho.Uvidíš ci ti řeknou.
Já byla s HK spokojená,pravda je,že jsem nerodila ambulantně,tak nevím,jak se na to budou tvářit.Jen tak mimochodem děti po porodu se v HK nekoupou ,jen je otřou.Moje malá kočka měla ve vláskách trochu krve,tak jsem se na to ptala.Mě jí na břicho dali a 3 den v 17h odpoledne mě pouštěli domů.Je to necelé 2 roky. S porodnicí naprostá spokojenost. Jen tak mimochodem jsem teď na jiné porodní diskuzy četla o porodu ve Vrchlabí,jak mamince večer dali injekci na spaní,ráno protože se porod zastavil tak oxytocin a nakonec to zkončilo kleštěma.Úplně mi to vyrazilo dech.Myslela jsem že tohle přesně se ve Vrchlabí nedělá.Takže já osobně bych se tam nehnala,protože takhle to zvládnou všude,ne-li lépe.To bych byla pěkně naštvaná.Hlavně za tu medikaci.
Píšu trochu na přeskáčku,takže já bych radila dojít si to tam domluvit.Šla bych rovnou za těmi nejvyššími:za přednostou por.-gyn(tam si myslím,že problém nebude) a za šéfovou novorozeneckého,ale asi bych si ještě s sebou vzala papír o tom,že tě obvodní pediatr převezme do péče(ten bych vzala určitě,aby jsi měla něco v ruce).Třeba ti vyjdou vstříct.Hlavně napiš, jak to dopadlo.Hrozně by mě to zajímalo, jak to dopadlo.Držím palce.Jo,ještě se můžeš zeptat doktorky a PA,jak to vidí ony,když tam pracovaly, ale taky záleží,jak je to dlouho,ony se časy mění a co platilo před 4 nebo 5 lety už může být jinak.Omlouvám se ,že je to tak dlouhé,nějak jsem se rozjela,ale je to zajímavé.Držím palce.Marta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.