| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé tak ať si to užijí, já už na bruslích nestála hrozně moc dlouho.
Dojanko, tak dneska jsem byla na kontrole a jsem z toho taková rozpačitá. Píši ti i proto, že dnes (prozměnu tam byl zas jiný doktor) jsem se dozvěděla, že s Klacidem opatrně. Prý na něj vzniká rezistence a pak až bude třeba tak nepomůže. Docela mě to vyděsilo, protože moje nejstarší (4,5 letá) ho měla během prvních 2,5 let několikrát - tak 3x minimálně. Byla jsem na kontrole, doktor koukala na ten snímek z RTG z minulého týdne. A už nevím co si vlastně o těch doktorech mám myslet, protože na to koukal a když jsem mu položila otázku proč tam mám psáno adhese na levé straně a částečně na pravé, tak se na to zadíval, začal dumat a řekl mi, že to značí cosi jako výpotek, zánět. Nakonec se podíval do snímku ze začátku ledna, kdy mi diagnostikovali zápal plic a zánět pohrudnice a řekl, že se to lepší, že tam to taky bylo napsané a že teď podle popisu to je na ústupu. Jenže v první chvíli se tomu moc divil. No a já mu na to řekla, že teda proč jsem měla CRP v normě na začátku prosince a pak před 14 dny. Takže to je divný, že on má radši když se naberou krevní odběry a odešlou, že to CRP není moc věrohodný. Ach jo, no tak fakt nevím co už si o tom všem mám myslet. Jestli se mi to vrátí, nebo budou nějaký potíže, tak už vždy budu trvat na pořádným vyšetření, odběrech atd. Protože na začátku ledna, když mi zjistili z rentgenu ten zápal, tak CRP nedělali. Já už vlastně vůbec ani nevím, zda to byla bakteriální či virová infekce.
Jo a včera jem se praštila pořádně do nosu o futra a skončila na ORL na kontrole nosní přepážky a na retgenu nosu a mimo jiné jsem se dozvěděla, že moje 4,5 leťačka, která měla v prosinci zánět středního ucha, tak měla pozitivní výtěr na pneumokoka. Tenkrát dostala antibiotika. Takže příští týden tam jdeme na kontrolní výtěr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.