| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky,

moc zdravím při čtvrtečním podvečeru a hlásím, že jsme se vrátily před chvílí z ledu (teda ještě jsme byly asi půl hodiny u mojí ségry,tam máme azyl, bydlí přímo naproti rybníku).

Elinka se strašně vyřádila na bruslích, nemá sice žádný styl, jezdí tak nějak po svém, ale led je nádherný, dětí tam bylo tak akorát, Elince tam přišla kamarádka, co spolu sedí v lavici, vyblbly se tam. Já jí navlíkla, aby nenastydla, ale jak jezdila, tak se zpotila, pod čepicí byla pod jednou parou. U ségry jsem ji musela převlíknout do synovcova nátělníku a trika.

Rýma se zatím drží zuby-nehty, ale jsem ráda, že to jde smrkat. Před chvílí volala ségra, že led je totálně plný, už se tam stmívá a dětí je tam jako smetí. Eli už mi hlásila, že zítra jdeme zas. Byly jsme tam 2 hodiny a teď si nadávám, že jsem jí tam nechala tak dlouho, aby to zas neodmarodila. Zima jí určitě nebyla, byla spíš splavená, ale stejně. Neposlechla ani na 50. slovo, pořád mi ujížděla, já ji nemohla chytit, ona vysmátá, já za ní ....

Holky, zítra má být ještě větší mráz než dneska. To jsou šoky, co? A to jsem si myslela, že letos už žádná zima nebude - podle toho, jaký byl leden a ejhle.

Gerberko, napiš, co Bédík.

Ivčo - jestli si vzpomeneš, mohla bys mi napsat jenom ještě jednou název toho přípravku na oplasknutí nosní sliznice?

GD - držím moc palce s tvým zdravím a s dcerkou ohledně logopedie. Rok je dlouhá doba, u dětí kór, neboj, určitě udělá pokroky. A odklad není žádná ostuda, tak hold půjde třeba o rok později. Lepší o rok později a vyzrálejší než to zbytečně uspěchat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.