| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

IVČO, výtěr mu nedělala.....já si uvědomila až odpoledne, že nedělala....pořád jsem myslela, že jí musím říct o tom černým kašli a na výtěr jsem se nezeptala....

Jindra je otužilec jako hrom - odmala se v létě cáká studenou vodou na dvoře, řekla bych, že je i víc otužilejší než Béda....i když u Bédi jsem se snažila, aby to tak nějak "dělal" jako brácha, ale je to fakt jiné dítě. Zase je šikovnější na jiné věci.

LIPOO - já tomu rozumím s tím hlídáním, no jo, málokdo to má jako já, že nemám problém s ošetřovačkama, já vím..... Je to taky moje jediný štěstí..Ale Béda měl na jaře zánět stř. ouška, neměl ho ani píchané, ani atb., jenom jsme rozkapávali a byl 14 dnů doma - myslím na 2 dny jsme se vystřídali s manželem....Mně to připadalo ten týden málo kvůli těm mrazům, jaké jsou tento týden.....~d~

béda si zase zdřímnul, další nurofen mu můžu stejně dát až v 8 večer.....horký je ale pořád, takhle nemocný opravdu ještě nebyl - NIKDY!!!!! TO je jeho rekordně nejhorší nemoc!!! Ach jo.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.