| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás zdravím a děkuju, že na nás myslíte.~;((

DOJANKO - s Bédíkem to opravdu vypadá líp, díkybohu. On úplně večer než šel spát měl 37,5 teplotu, radši jsem mu dala Nurofen. Pak dostal ten Ospen o půlnoci, to se mi nějak horký nezdál. Ve 4 ráno se vzbudil, chtěl nějakou sušenku, protože za celý včerejšek nevzal vůbec nic na jídlo, tak jsem mu dala a byl zase takový horký, tak jsem mu dala Nurofen. Pak spal zase pěkně až do půl deváté, dostal Ospen, změřila jsem ho a teplotu neměl - nějak 36,5 C.

Uvidím dneska. Polehává, je trošku živější, ale ty očička tak strašně unavené a smutné - Dojanko, tohle on NIKDY neměl, ani za celý ten minulý půlrok. Tohle je jeho rekordně nejhorší nemoc, co měl. Na tom jaře - létě vždycky horečka, pak nic, pak zase, dostal atb. a vůbec nebyl unavený, nic, já si kolikrát říkala, jestli to tak bylo správný. Ale jak říká Ivča - každý ti opravdu řekne něco jiného.

IVČO - prosím, se mnou je to tak jak píše Dojanka. Není to o tom, že homeopatii nevěřím, to vůbec ne, ale já tomu opravdu nerozumím natolik, abych se o tom dokázala nějak smysluplně bavit. Víš, že jsem měla snahu toho Bédíka léčit homeopaticky na tu mandli tím Lymphomyosotem - vím, že je to "jenom" polykomponent volně prodejný z lékárny, ale snahu jsem měla a dost jsem tomu věřila - měla jsem to načtené odsud z diskuzí, že to na tu mandli pomohlo a na operaci nemusely a já se té operace bála strašně!!!!

Nejdřív jsem to zkoušela sama v květnu a po pár dnech dostal hnusnou hnisavou angínu, tak jsem přestala. Pak v tom srpnu, jak mi to doporučila dr. na ORL, tak jsem se obrnila trpělivostí a vydržela jsem mu dávat úplně přepoctivě 3x denně 15 kapek celé 2 měsíce. Ale dodnes netuším, jaký to mělo efekt......ten týden před zákrokem na kontrole dr. říkala, že "mandle je menší, bez hlenů a čepů, ale těžko říct, co by to udělalo v listopadu, až začne sezona nemocí" - tak nějak to řekla. A vyšlo mu špatně to tympano - a to jediné si myslím, že u něho to vyndání mandle mělo smysl, protože teď si vůbec nestěžuje na uši a tu křvku měl v listopadu úplně ukázkovou - volné vzdušné středouší.

Já pak dospěla k závěru, že ohledně té homeopatie by si člověk musel leccos přečíst, trochu se v tom vzdělat - ale já to už opravdu vzdala.....

Pak na alergologii dostal ten bronchovaxom a aerius a byl celé 2 měsíce abslutně zdravý jak řípa, tak to byl pro nás obrovský úspěch. Tak právě je jasný, že se "upínám" k tomu, protože pak nastal obrat a byl zdravý a chodil normálně do školky, to by dřív vůbec nebylo možné.

prosím, ale nechtěla bych, aby sis myslela, že tomu nevěříme - to vůbec ne!!!~:-D Já si myslím, že tím, že teď Kájík nechodí do školky, tak se tak zlepšil. Ale říkám, pokud máte tu možnost nechat ho takhle doma, je to nejlepší. U nás by to možné nebylo, tak to tak nějak musíme "tlouct" dál....a doufat~;).

Ta ORL dr., ke které jsme přešl v to srpnu, tak právě že první, co navrhla, byl právě výtěr z nosohltanu - prostě přímo z té mandle. A on tam vůbec nic neměl, měl všechno OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.