| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, uz ma to nebavi. Ty vies preco sa prestrielali prec? Lebo by z nich sudruhovia spravili sekanu a ini sudruhovia ( aj nesudruhovia by v triednom hneve peticiami povedali - Patri im to!). Co mali robit, aby roku pane 2012 Ananta v internetovej diskusii bola spokojna? Mali vstupit do KSC a rozkladat stranu zvnutra? Mali sa upalit na protest na Vaclavaku? Vymenuj mi tie odbojove skupiny, ktore vyhlasili vojnu komunizmu, ktorych bolo tak vela? Vymenuj mi tych hrdinov ( ale nie tych, co utekali so smelinou ). Som zvedava, ci vies aspon jednu. Boli taki, zostali a dostali povraz, dozivotie alebo ( ked mali obrovske stastie) 25 rokov. Oni su hrdinovia, Masini, ktori sa prestrielali na slobodu su vrahovia. Zabili prislusnika SNB? Vies, SNB bola taka prava ruka rezimu, vola sa to represivna zlozka, co chytala kulakov, zatykala, zbierala udania. Ked niekto bol v SNB, musel ratat s tym, ze sa mu moze nieco stat. Ale chapem, tomu prislusnikovi sa mali predstavit, napiect mu buchty a poslat ho k manzelke, aby ked ich chytia sa vyjadril v ich prospech na sude. A ked uz je tolko hrdinov, preco ich nenavrhnes na statne vyznamenanie. Zisti, ako sa to robi, najdi hrdinu a ides. Ked mi odpovies na vsetky otazky, budem pokracovat. Maj sa.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.