| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

z ledu chodí zpocená jak myš. Ale nezdá se mi v těch mrazech nějak hodně navlečená. Má oteplovačky, pod tím punčocháče. Na těle nátělník, pak slabé bavlněné tričko s dlouhým rukávem, na to ještě jedno slabší tričko (místo svetru) a na to bundu a čepici. Šálu nesnese odmalička. Jo, a do bruslí teplé ponožky na punčocháče.

Jsou tam děti, které mají ještě helmu, tak to bych ji už mohla rovnou koupat. Za prvé helmu nesnese, na hlavu bych jí to nenasadila a za druhý by jí hlava pod helmou "chytla" ~t~

Gerberko, ještě k těm dětem, co chodí pořád bez pauzy - fakt nevím, čím to je, ale jak to tak pozoruju, tak to jsou děti, které rodiče moc "neřeší". Já kolem holek pořád lítám jak cvok, hned čaj, hned tohle a hned támhleto, jen aby byly zdravé. Když jsem se ptala u šaten jedné maminky, která má holčičku ve škole od 1. září bez pauzy, co jí dává na imunitu, tak na mě koukala jak na blázna a říkala, že vůbec nic. Ani ovoce a zeleninu holčička prý nejí. To je ta, co je ve třídě oblečená jak v červenci.
To samý moje vzdálená sestřenice - víš ta, jak má klučíka desetiletýho pořád venku bez čepice, jak se o něj moc nestará. Tak dneska byl na ledu a víš co měl na sobě v těch mrazech???? Na hlavě nic, jenom kapucu a bundu měl tu softshelovou, tu slabou, kterou dávám Elince tak v říjnu, možná v září. Oteplovačky žádné, jenom slabé tepláky. Nos měl jak řípu (červený), bez rukavic a ještě se tam válel po zemi po ledu.

No, a teď mi řekni, jak je to možný????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.