| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak radí holky - dítě nedat z ruky, prát se s Tebou nebudou.

Nechápu, o jaká vyšetření, kde nemůže být matka, jde a hlavně v jakých prostorách...
Pokud hrozí nebezpečí infekce, předpokládám, že se jedná o vyšetření na operačním sále - třeba? ~t~

Spíš si myslím, že stále už desetiletí přetrvává zvyk, že dítě na matku a naopak nemá nárok, jakmile přijde ke slovu odborná medicína.
Nejen po porodu se matka stává zbytečnou a překážející hrozbou pro dítě.

Pamatuju si, když mému synovi měli odbírat asi tak hektolitr krve na metabolické vady - bylo mu 10 měsíců, přičemž je na mě velmi fixovaný a bojí se bílých plᡚťů.
Přesto mě chtěli vykopnout, zavřít se s ním v ordinaci a odběry provést beze mě, a to s výmluvou, že bych mohla omdlít!!! ~8~

Vyšetření na metab. vady jsem respektovala a chtěla, ovšem kdyby trvali na tom, že já u odběrů krve nebudu, jela bych s dítětem jinam.
Totéž na magnetické rezonanci - sama jsem si kluka držela a mluvila na něj, než byl v limbu - a taky to bylo děsně "složité" (musela jsem ze sebe očesat všechno kovové)

Oni to prostě jen zkouší, jelikož je to medicínský folklór a tradice, ale kupodivu se nijak nebrání, když trváš na svém a nejednou to jde.

Proč nemůže být matka s jakkoli starým dítětem u řady vyšetření? Proč jí medicinmani zatají, že to jde, jelikož to neodporuje žádnému zákonu či vyhlášce?
Proč vždy a všude zkouší, jestli bude možné matku vyhodit, a teprve když se brání, najednou otočí?
TOHLE je to, co nepochopím!!! ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.