| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj danco, taky mám zkušenost ze Zlína, rodila jsem tam 2x.
S těma sestrama to si člověk asi nevybere, je to o tom na koho se narazí. Ale většina byla v pohodě, fakticky si vybavuju jen jednu za celou dobu dohromadu co byla poněkud "nepříjemnější".

Já byla se synem pořád (tedy od chvíle co ho propustili z JIPky, ale i tam jsem z aním mohla kdykoliv). Jediné vyšetření kdy děti odvážely bylo sono, chtěla jsem jít s ním a nikdo mi nebránil, řekli že klidně můžu. Vezla jsem si ho a šla jsem i dovnitř do ošetřovny. Je ale fakt že jsem byla JEDINÁ, všechny ostatní maminky děti prostě předaly, nikoho jiného to nenapadlo chtít.

Myslím že pokud se narazí i na nepříliš vstřícnou sestru je nejlepší řešení prostě klidně a příjemně trvat na svém, s tím můžou těžko něco dělat.

Já se musela trochu "handrkovat" u dcery, kterou jsem si hned druhý den po císaři chtěla nechat u sebe. Bylo mi dobře a byl to druhý SC, takže jsem už "věděla". Pořád za mnou chodili mně přesvědčovat že se každou chvíli složím a že si alespoň na noc dítě vezmou. Dítě jsem jim nedala, prostě jen klidně dokola řekla že si ji chci nechat u sebe a kdybych potřebovala že je zavolám. a šmitec. Je to někdy jak na kolovrátku ale šlo to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.